Osiem dni (1)

Osiem dni (1)

(8 Tage)

serial katastroficzny Niemcy 2018   od 16 lat
Występują:David Bredin, Luc Feit, Luisa-Céline Gaffron, Christiane Paul
Reżyseria:Stefan Ruzowitzky
W skrócie:Meteoryt Horus zbliża się do Ziemi. W Europę Środkową uderzy za osiem dni. Ludzie masowo uciekają na Wschód. Czteroosobowa rodzina, której głową jest nauczyciel fizyki, Uli, walczy o przetrwanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ogromna asteroida zmierza w kierunku Ziemi. Do kolizji pozostało osiem dni. Najbardziej zagrożona jest strefa Europy Zachodniej. Mieszkający w Niemczech nauczyciel fizyki Uli Steiner (Mark Waschke) i jego żona Susanne (Christiane Paule) planują ucieczkę do Rosji wraz z dwójką dzieci, Leonie (Lena Klenke) i Jonasem (Claude Heinrich). Brat Susanne, Herrmann (Fabian Hinrichs), próbuje ewakuować bliskich do Stanów Zjednoczonych. Tymczasem despotyczny ojciec przyjaciółki Leonie, nastoletniej Nory (Luisa-Céline Gaffron), nie chce nigdzie uciekać, lecz ukryć się w wybudowanym pod ziemią bunkrze.

W tym odcinku

Meteoryt o nazwie Horus zbliża się do Ziemi. W Europę Środkową uderzy za osiem dni. Ludzie masowo uciekają na Wschód. Czteroosobowa rodzina, której głową jest nauczyciel fizyki, Uli, walczy o przetrwanie. Jego szwagier, Hermann, piastujący stanowisko polityczne, ma szansę na zdobycie biletów lotniczych. Tymczasem szesnastoletnia Nora zostaje uwięziona w bunkrze, który wybudowany został przez jej despotycznego ojca Klausa.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)