Orzeł czy reszka? 2 (3/7)

Orzeł czy reszka? 2 (3/7)

magazyn turystyczny Polska 2019   od 12 lat
Występują:Jan Pirowski, Przemysław Kossakowski, Łukasz Milcz, Adam Milcz
W skrócie:Dwa rodzeństwa z popularnych programów jadą do Wenecji. Rzut monetą przesądzi o ich budżecie. Wygrani zaszaleją niczym w karnawale. Przegrani będą musieli zadowolić się 100 dolarami w kieszeni.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Znane twarze TTV po raz kolejny wyruszają w szaloną podróż. To, jak będzie ona wyglądać, zależy od rzutu monetą i ich kreatywności. Wygrani dostają na wakacje budżet bez ograniczeń, przegrani - 100 dolarów na dwa dni. W nowym sezonie wystąpią: znane z "Gogglebox. Przed telewizorem" Izabela Zeiske oraz bliźniaczki Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska, prowadzący program "Usterka" bracia Łukasz i Adam Milczowie, a także Przemek Kossakowski, Malwina Wędzikowska, Jan Pirowski, Dagmara Kaźmierska oraz Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" - Ewa Rogalska i Agnieszka Kuszewska, oraz bliźniacy z programu "Usterka" - Adam i Łukasz Milczowie wyruszają w romantyczną podróż do Wenecji. Wszystko rozstrzygnie rzut monetą. Wygrani zaszaleją niczym w słynnym weneckim karnawale, płacąc za wszystko złotą kartą. Przegrani będą musieli przeżyć w drogim, turystycznym mieście ze 100 dolarami w kieszeni. Wenecja będzie kusić drogimi butikami, aromatycznym espresso i luksusowymi hotelami. Nie wszystkich będzie jednak na te wspaniałości stać. Widzowie dowiedzą się, czy bliźnięta potrafią się dogadać w każdej sytuacji, czy może raczej rywalizują na każdym kroku.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także