Opowieści z ciemnej strony (22)

(Tales from the Darkside: Bigalow's Last Smoke)

serial grozy USA 1983-1985   od 12 lat
Występują:Paul Sparer
W skrócie:Bigalow, wieloletni palacz, budzi się i ze zdziwieniem spostrzega zakratowane okna oraz drzwi zamknięte na kłódkę. W telewizorze pojawia się postać, która każe mu rzucić palenie...

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy odcinek to odrębna, niezależna historia. Wszystkie je łączy jedno - tajemnica. Te zagadkowe historie opowiadają o możliwościach ludzkiej wyobraźni oraz głębokim strachu. Wśród scenarzystów niektórych odcinków można znaleźć Stephena Kinga i Clive'a Barkera - światowych mistrzów literatury grozy. W niektóre postaci wcielili się znani aktorzy filmowi. W pierwszym sezonie m.in. widzowie poznają angielską aktorkę z Nowego Jorku, którą dręczy nieustannie dzwoniący telefon w sąsiednim mieszkaniu, nie chce przestać hałasować i nikt go też nie odbiera. Pojawi się duch zmarłego dziadka będzie nawiedzał swoich bliskich, ponieważ nie będzie chciał uwierzyć w swoją śmierć. Widzowie poznają również historię chińskiej pralni, w której można zmyć z siebie grzechy za dość nieprzyjemną i nie spodziewaną cenę.

W tym odcinku

Pewnego dnia pan Bigalow wieloletni palacz budzi się i ze zdziwieniem spostrzega zakratowane okna oraz drzwi zamknięte na kłódkę. W telewizorze pojawia się tajemnicza postać, która informuje miłośnika papierosów, że musi rzucić palenie. Bigalow drwi z tych rewelacji i jak co dzień sięga po porannego papierosa. Ale to wcale nie jest żart. Wkrótce mężczyzna jest bliski szaleństwa i nagle się budzi. Okazuje się, że nie ma już ochoty na tytoń. Mężczyzna uważa, że wszystkie przerażające przeżycia były tylko złym snem i sięga po poranną kawę. Nagle ponownie pojawia się postać, która informuje mężczyznę, że tym razem rozpocznie się leczenie uzależnienia od kofeiny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)