Opowieści z ciemnej strony (12)

(Tales from the Darkside: All A Clone by the Telephone)

serial grozy USA 1985   od 12 lat
Występują:Harry Anderson, Marcie Barkin, Dick Miller, Tom Newman
Reżyseria:Frank de Palma
W skrócie:Scenarzysta telewizyjny, Leon, kupuje obdarzoną własnym umysłem automatyczną sekretarkę. Urządzenie pomaga pisarzowi w jego pracy. Z czasem przejmuje kontrolę nad jego życiem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Każdy odcinek to odrębna, niezależna historia. Wszystkie je łączy jedno - tajemnica. Te zagadkowe historie opowiadają o możliwościach ludzkiej wyobraźni oraz głębokim strachu. Wśród scenarzystów niektórych odcinków można znaleźć Stephena Kinga i Clive'a Barkera - światowych mistrzów literatury grozy. W niektóre postaci wcielili się znani aktorzy filmowi. W pierwszym sezonie m.in. widzowie poznają angielską aktorkę z Nowego Jorku, którą dręczy nieustannie dzwoniący telefon w sąsiednim mieszkaniu, nie chce przestać hałasować i nikt go też nie odbiera. Pojawi się duch zmarłego dziadka będzie nawiedzał swoich bliskich, ponieważ nie będzie chciał uwierzyć w swoją śmierć. Widzowie poznają również historię chińskiej pralni, w której można zmyć z siebie grzechy za dość nieprzyjemną i nie spodziewaną cenę.

W tym odcinku

Leon, niezadowolony ze swojego życia scenarzysta telewizyjny, kupuje automatyczną sekretarkę. Okazuje się, że maszyna posiada własny umysł. Początkowo urządzenie pomaga nieszczęśliwemu pisarzowi w jego codziennej pracy, w gromadzeniu materiałów na książkę. Leon szybko uświadamia sobie, że w rzeczywistości maszyna zaczyna kontrolować jego życie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)