Operacja renowacja (6/7)

(Cousins Undercover)

reality show USA 2013   od 12 lat
W skrócie:Policjant Mike usiłuje poprawić stan bezpieczeństwa publicznego. Pracuje też ochotniczo jako sanitariusz i strażak. Teraz czeka go niespodzianka. Jego dom został zgłoszony do remontu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Duet dwóch uzdolnionych projektantów i budowniczych, Anthony Carrino i John Colaneri, zaskoczą bohatera gruntowną renowacją jego domu. Specjaliści potajemnie wchodzą do mieszkania podczas nieobecności właściciela. Razem z zespołem budowlanym pracują nieprzerwanie nad projektem, który ma zadziwić gospodarza. Widzowie zobaczą zapierające dech w piersiach nowe oblicze wnętrza.

Policjant Mike wszelkimi sposobami usiłuje poprawić stan bezpieczeństwa publicznego. Pracuje też ochotniczo jako sanitariusz i strażak. Nigdy nie odmawia pomocy ludziom, co powoduje, że jest bohaterem miejscowej społeczności. Mike'a czeka niespodzianka. Jego dom został zgłoszony do remontu przeprowadzonego przez Anthony'ego i Johna. Żona Rachel i przyjaciel Joe pomogą utrzymać niespodziankę w tajemnicy. Widzowie zobaczą, jak Mike zareaguje na niesamowitą metamorfozę ogromnej piwnicy i ogrodu.

Zobacz także