Olimp (1)

Olimp (1)

(Olympus: The Temple of Gaia)

serial fantasy Kanada/Wielka Brytania 2015   od 12 lat
Występują:Sonya Cassidy, Sonita Henry, Tom York, Matt Frewer
Reżyseria:Nick Willing
W skrócie:Heros ryzykuje życiem, by uratować wyrocznię Gai przed cyklopami, gdyż tylko ona może mu pomóc poznać szczegóły na temat przeszłości. Prawda okazuje się zdumiewająca i odmienia życie Herosa na zawsze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Antyczna Grecja. Wychowywany przez matkę młody Heros (Tom York) chce dowiedzieć się więcej o swoim pochodzeniu. W tym celu musi odszukać wyrocznię Gai i uwolnić ją z rąk cyklopów. W drodze na miejsce spotyka genialnego wynalazcę, Dedalusa. Wkrótce Herosa porywa król Minos, szturmujący Ateny. Młodzieniec poznaje także królową Medeę, której pomaga odnaleźć rozwiązanie zagadki Leksykonu oraz wrota do Olimpu. Liczne doświadczenia zdobyte po drodze powodują, że nikomu nieznany chłopak przeistacza się w silnego wojownika i przywódcę.

W tym odcinku

Heros ryzykuje życiem, aby uratować wyrocznię Gai przed cyklopami, gdyż tylko ona może mu pomóc poznać tajemnicze szczegóły na temat przeszłości. Prawda okazuje się zdumiewająca i odmienia życie Herosa na zawsze. Tymczasem w oblężonych Atenach narastają polityczne przepychanki. Wychodzi na jaw, że ktoś na dworze królewskim planuje zamach. Jego celem jest król Egeusz.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także