Olbrzymy na sprzedaż: Edmonton (3)

Olbrzymy na sprzedaż: Edmonton (3)

(Selling Big: Edmonton)

serial dokumentalny Kanada 2013
W skrócie:Zespół Ritchie Bros pobił ubiegłoroczny rekord, uzyskany na aukcji w Kanadzie. Teraz musi potwierdzić ten sukces świetnymi wynikami na największej aukcji roku, która również odbywa się w Kanadzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Emocjonujące kulisy pracy największej na świecie firmy aukcyjnej Ritchie Bros. Auctioneers, organizującej licytacje ciężkiego sprzętu przemysłowego z całego świata. Zobaczymy ogromne maszyny, które kupowane są za miliony dolarów. Uczestnicy tych transakcji nie mogą sobie pozwolić na błąd. Każdy odcinek ukazuje przygotowania i przebieg jednej dużej aukcji. Widzowie mogą śledzić kolejne etapy pracy - od dostawy i montażu tysięcy potężnych maszyn, po finałową licytację, podczas której nie brakuje napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji. Autorzy programu prezentują też cechy niezwykłych urządzeń, które trafiają na sprzedaż podczas aukcji Ritchie Bros.

W tym odcinku

Zespół Ritchie Bros. poważnie myśli o poprawieniu ubiegłorocznych wyników, czyli uzyskaniu ponad miliarda dolarów obrotów w całym sezonie. Oznacza to, że podczas aukcji w Edmonton - największej kanadyjskiej licytacji - również musi paść rekord. Wszyscy jednak mają w pamięci także inną liczbę - podczas tej wiosennej aukcji w ubiegłym roku w ciągu zaledwie trzech dni sprzedano towar o wartości 108 milionów dolarów. Teraz presja jest ogromna. Pracownicy firmy robią wszystko, co w ich mocy, aby ciężkie maszyny w szybkim tempie trafiały przed oblicza kupców.