Ojciec Mateusz 15: Psina (198)

Ojciec Mateusz 15: Psina (198)

6.2/10
serial kryminalny Polska 2016   od 12 lat
Występują:Artur Żmijewski, Maja Wudkiewicz, Michał Piela, Amelia Radecka
W skrócie:Znaleziono nieprzytomnego adwokata Marcina Borzęckiego oraz spalony samochód. Wyjaśniający sprawę aspirant Dziubak i Kobylicka trafiają do gospodarstwa, w którym prowadzi się nielegalną hodowlę psów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Obdarzony zmysłem detektywistycznym proboszcz parafii w Sandomierzu, Mateusz (Artur Żmijewski), rozwiązuje kolejne zagadki kryminalne i pomaga w śledztwach zaprzyjaźnionym policjantom, Możejce (Piotr Polk) i Noculowi (Michał Piela).

W tym odcinku

Podczas spaceru Mai z psem ktoś porywa jej pupila. Matka dziewczyny zgłasza sprawę na komendzie. Policjanci przyjmują też zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie i spalonym aucie. Okazuje się, że poszkodowanym jest adwokat Marcin Borzęcki, którego uprowadzono. Mateusz, Daria i leśnik Józef z grupą uczniów wyjeżdżają na obóz survivalowy. Dzieci trafiają w lesie na pudło z psiakiem. Możejko przesłuchuje Wojciecha Biernackiego, asystenta Borzęckiego. Dziubak i Kobylicka przeszukują gospodarstwo, w którym prowadzi się nielegalną hodowlę psów. Wówczas atakują ich napastnicy i zamykają w klatce ze zwierzętami. Wkrótce zostaje zatrzymany Zbigniew Chojnacki, były pracownik nielegalnej hodowli należącej do brata Borzęckiego, Roberta.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także