Ogarnij podwórko (5)

Ogarnij podwórko (5)

(Fix This Yard 4)

reality show USA 2013   od 12 lat
Występują:Amy Devers, Alan Luxmore
W skrócie:Dom Deborah jest wystawiony na sprzedaż od prawie roku. Agentem nieruchomości jest jej córka Darleen. Obie wiedzą, że budynku nikt nie kupi, bo cały front jest zasłonięty przez gigantyczne drzewa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Czwarty sezon programu. Gospodarze programu odwiedzają właścicieli najbardziej zaniedbanych podwórek w USA i spróbują zaprowadzić tam porządek. Zarośnięte przez chwasty, zagracone posesje to nie tylko problem estetyczny. Okazuje się bowiem, że obniżają one wartość sąsiednich działek.

Dom Deborah jest wystawiony na sprzedaż od prawie roku. Agentem nieruchomości, który pomaga w tym kobiecie, jest jej córka Darleen. Obie wiedzą, że tego różowego budynku nikt na razie nie kupi, ponieważ cały front jest zasłonięty przez gigantyczne drzew. W dodatku na reszcie terenu panuje nieporządek przez chwasty i rośliny doniczkowe. Darleen postanawia skontaktować się z Amy i Alanem. Fachowcy zamierzają przerobić podwórze w weekend. Będą walczyć z żywiołami i tamtejszą przyrodą. Widzowie przekonają się, czy cała ich ciężka praca doprowadzi do sprzedaży domu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także