Odpowiednik 2 (9/10)

Odpowiednik 2 (9/10)

(Counterpart 2: You to You)

serial SF USA 2019   od 16 lat
Występują:J.K. Simmons, Olivia Williams, Harry Lloyd, Nazanin Boniadi
Reżyseria:Charlotte Brändström
W skrócie:Clare konfrontuje się ze Spencerem. Emily trafia na swoją odpowiedniczkę. Kobiety wyjaśniają sobie zawiłości swej relacji. Odpowiednik Emily musi pożegnać się Howardem, który wraca na właściwą stronę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon serialu o niewyróżniającym się pracowniku ONZ. Howard Silk (J.K. Simmons) i jego odpowiednik z innego wymiaru na co dzień mierzą się z pytaniami o własną tożsamość. Zimna wojna intensyfikuje się, portal do innego świata zostaje zamknięty. Howard Prime i Howard Alpha muszą odnaleźć się w nie swoim wymiarze. Pierwszy z nich rozpoczyna pracę i uczy się życia rodzinnego, drugi zaś poznaje mroczną stronę - Echo. Odcięty od bliskich, stara się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Główna rola została ponownie przydzielona J.K. Simmonsowi - zdobywcy statuetki Oscara, nagrody BAFTA i Złotego Globu.

W tym odcinku

Clare konfrontuje się ze Spencerem. Emily trafia na swoją odpowiedniczkę. Kobiety wyjaśniają sobie zawiłości swojej relacji. Odpowiednik Emily musi pożegnać się Howardem, który wraca na właściwą stronę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)