Nowe przygody Tarzana (8)

Nowe przygody Tarzana (8)

(Tarzan: The Epic Adventures: Tarzan and the Priestess of Opar)

serial przygodowy USA 1996   od 12 lat
Występują:Joe Lara, Aaron Seville, Lloyd L. Corricelli, Lydie Denier
Reżyseria:Brian Yuzna, Gino Tanasescu
W skrócie:Tarzan podczas plemiennego rytuału w szczepie Waziri znajduje onyksowy naszyjnik, który darowuje Jane przed wyjazdem do Anglii. W afrykańskiej dżungli Jane może grozić niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1912. Tarzan (Joe Lara) wraz ze swoim przyjacielem Paulem D'Arnot przebywa w Paryżu. Po wielu latach studiów w Anglii i Ameryce nie wraca już do ogromnej posiadłości w Greystoke. Rozstaje się także z Jane Porter. Dziewczyna nie umie zrozumieć, że tęskni on za życiem w dżungli. Życie wśród ludzi rozczarowało go. Gdy w kasynie Rosjanin Rokoff (Andrew Divoff) próbuje zabić księcia de Coude, Tarzan przychodzi mu z pomocą. W dowód wdzięczności francuski dyplomata proponuje mu udział w niebezpiecznej misji. Udają się do Afryki, by uratować pewnego afrykańskiego księcia.

W tym odcinku

Tarzan podczas plemiennego rytuału przejścia w szczepie Waziri znajduje onyksowy naszyjnik, który podarował ukochanej Jane przed wyjazdem do Anglii. Obawia się, że dziewczyna znajduje się w afrykańskiej puszczy, gdzie grozi jej wielkie niebezpieczeństwo.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także