Nowe przygody Tarzana (6)

Nowe przygody Tarzana (6)

(Tarzan: The Epic Adventures: Tarzan and the Black Orchid)

serial przygodowy USA 1996   od 12 lat
Występują:Joe Lara, Aaron Seville, Lloyd L. Corricelli, Lydie Denier
Reżyseria:Brian Yuzna
W skrócie:Afryce i jej mieszkańcom zagraża straszliwa plaga. Tarzan wyrusza na poszukiwanie czarnej orchidei. Zostaje schwytany przez Nadię, groźną cesarzową Mur. Musi walczyć o swoje życie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1912. Tarzan (Joe Lara) wraz ze swoim przyjacielem Paulem D'Arnot przebywa w Paryżu. Po wielu latach studiów w Anglii i Ameryce nie wraca już do ogromnej posiadłości w Greystoke. Rozstaje się także z Jane Porter. Dziewczyna nie umie zrozumieć, że tęskni on za życiem w dżungli. Życie wśród ludzi rozczarowało go. Gdy w kasynie Rosjanin Rokoff (Andrew Divoff) próbuje zabić księcia de Coude, Tarzan przychodzi mu z pomocą. W dowód wdzięczności francuski dyplomata proponuje mu udział w niebezpiecznej misji. Udają się do Afryki, by uratować pewnego afrykańskiego księcia.

W tym odcinku

Afryce i jej mieszkańcom zagraża straszliwa plaga. Tarzan, chcąc uratować Thembę i zwierzęta, wyrusza na poszukiwanie czarnej orchidei. Zostaje schwytany przez Nadię, groźną cesarzową Mur. Musi walczyć o swoje życie i znaleźć mityczny kwiat, zanim będzie za późno.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)