Nowe przygody Tarzana (1/22)

Nowe przygody Tarzana (1/22)

(Tarzan: The Epic Adventures: Tarzan's Return: Part 1)

serial przygodowy USA 1996   od 12 lat
Występują:Joe Lara, Aaron Seville, Lloyd L. Corricelli, Lydie Denier
Reżyseria:Brian Yuzna
W skrócie:Tarzan pragnie jak najszybciej opuścić Paryż i wrócić do dżungli. Po drodze trafia do wnętrza Ziemi. Jeśli nie odnajdzie tam magicznego kamienia - planecie grozi zagłada.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Rok 1912. Tarzan (Joe Lara) wraz ze swoim przyjacielem Paulem D'Arnot przebywa w Paryżu. Po wielu latach studiów w Anglii i Ameryce nie wraca już do ogromnej posiadłości w Greystoke. Rozstaje się także z Jane Porter. Dziewczyna nie umie zrozumieć, że tęskni on za życiem w dżungli. Życie wśród ludzi rozczarowało go. Gdy w kasynie Rosjanin Rokoff (Andrew Divoff) próbuje zabić księcia de Coude, Tarzan przychodzi mu z pomocą. W dowód wdzięczności francuski dyplomata proponuje mu udział w niebezpiecznej misji. Udają się do Afryki, by uratować pewnego afrykańskiego księcia.

W tym odcinku

Tarzan zostaje przywrócony społeczeństwu. Mężczyzna nie potrafi jednak poradzić sobie we współczesnym świecie i pragnie jak najszybciej opuścić Paryż i wrócić do dżungli. Po drodze do miejsca, w którym się wychował trafia do wnętrza Ziemi. Ma tam zamknąć otwarte przejście do innego świata. Nie udaje mu się to jednak, gdyż klejnot, który strzegł bramy został skradziony. Tarzan musi jak najszybciej odnaleźć tajemniczy kamień. W przeciwnym razie Ziemi grozi zagłada.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)