Nowe gliny 2 (1/13)

Nowe gliny 2 (1/13)

(Rookie Blue: Butterflies)

serial kryminalny Kanada 2011   od 12 lat
Występują:Missy Peregrym, Gregory Smith, Enuka Okuma, Travis Milne
Reżyseria:David Wellington
W skrócie:Andy zajmuje się wyjaśnieniem okoliczności kolejnej zbrodni. Zaangażowana w pracę, popada w konflikt z nową detektyw Jo Rosati.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Drugi sezon spotkań z grupą początkujących policjantów, którzy zdobywają doświadczenie strzegąc porządku w ruchliwym Toronto. Początki pracy, jak wszędzie, nie należą do najłatwiejszych, a młodzi funkcjonariusze muszą stawić czoła licznym zagrożeniom. W tej serii do Dova Epsteina (Gregory Smith) i Andy McNally (Missy Peregrym) dołączy Jo Rosati (Camille Sullivan). Nowa, bezwzględna pani detektyw okaże się dość trudna we współpracy. W dodatku zespół elektryzować będą coraz to nowe informacje o jej romansach z przeszłości.

W tym odcinku

Na jednym z koncertów dochodzi do strzelaniny. Andy nie rozumie tego bezsensownego aktu przemocy. Przerażona, postanawia, że rozwiąże tę sprawę. Wkrótce popada w konflikt z nową detektyw Jo Rosati, która jest partnerką Luka. W tym czasie Dov i Chris starają się ustalić, kim był strzelec. Swarek zastanawia się, czy dołączyć do Guns & Gangs.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także