Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Koń Polski, z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Chyba (1)

Nowa Rewia Kabaretowa: Kabaret Koń Polski, z gościnnym udziałem Kabaretu Czesuaf i Kabaretu Chyba (1)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Kabaret Koń Polski w programie przygotowanym specjalnie z myślą o widzach Nowej TV. Satyrycy stworzyli wiele charakterystycznych postaci takich jak Marian i Hela. Grupie towarzyszy Kabaret Czesuaf.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 27 stycznia
za 4 dni
16:55 Nowa TV
środa, 30 stycznia
za 7 dni
0:45 Nowa TV
niedziela, 3 lutego
za 11 dni
15:40 Nowa TV
poniedziałek, 4 lutego
za 12 dni
19:00 Nowa TV

Opis

Wyjątkowy cykl programów rozrywkowych i pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika dobrego humoru. Wystąpią w nim najbardziej popularne zespoły, legendarni soliści i uzdolnione wschodzące gwiazdy estrady. Program został przygotowany specjalnie dla nowego kanału telewizyjnego - Nowa TV, a nagrania odbyły się w warszawskim Teatrze Capitol. Kabarety zaprezentowały na scenie swoje autorskie show, pełne telewizyjnych premier i sprawdzonych hitów. Wśród znamienitych gości znaleźli się m.in. Formacja Chatelet, Łowcy.B, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Elita, Kabaret Skeczów Męczących i grupa Nowaki, a także Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Andrzej Grabowski.

Kabaret Koń Polski w programie przygotowanym specjalnie z myślą o widzach Nowej TV. Pochodząca z Koszalina grupa regularnie pojawia się w telewizji. W swoich skeczach wyśmiewa aktualne wydarzenia polityczne i społeczne. Satyrycy w ciągu swojej kariery stworzyli wiele charakterystycznych postaci, jednak najbardziej rozpoznawalni pozostają Marian i Hela - ulubione małżeństwo fanów kabaretu. Tym razem grupie towarzyszy Kabaret Czesuaf, zespół założony przez trzech poznaniaków, którzy w swoim repertuarze mają zarówno skecze, jak i przezabawne piosenki. Oprócz tego na scenie pojawi się Kabaret Chyba, zdobywca najważniejszych nagród w Polsce. Grupa wystąpi z programem "Chyba sobie żarty robi". To okazja, by obejrzeć słynnego "Organistę" i występ powolnego Pana Maczka.

Zobacz także