Nowa Rewia Kabaretowa: Jerzy Kryszak (8)

Nowa Rewia Kabaretowa: Jerzy Kryszak (8)

program rozrywkowy Polska 2016   od 12 lat
W skrócie:Jerzy Kryszak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych komików. Słynie z umiejętności parodiowania znanych osób. Jego występy to świetna zabawa, a jednocześnie błyskotliwy komentarz rzeczywistości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 29 stycznia
za 7 dni
9:00 Nowa TV
czwartek, 1 lutego
za 10 dni
5:00 Nowa TV
sobota, 3 lutego
za 12 dni
0:40 Nowa TV

Opis

W programie wystąpią najlepsi w kraju specjaliści od rozśmieszania publiczności. Na ekranie znane wszystkim Polakom grupy kabaretowe, m.in. Formacja Chatelet, Łowcy.B, Koń Polski, Kabaret pod Wyrwigroszem, Elita, Kabaret Skeczów Męczących i grupa Nowaki. Pojawią się liczni goście specjalni, a także sceniczne osobowości, takie jak Krzysztof Piasecki, Tomasz Jachimek, Jerzy Kryszak, Katarzyna Pakosińska czy Andrzej Grabowski.

Jerzy Kryszak to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich komików. Jest znany z parodiowania takich postaci jak Lech Wałęsa, Andrzej Lepper czy Adam Michnik. Ten uwielbiany przez publiczność satyryk nie tylko doskonale naśladuje głosy i maniery różnych osobistości, ale też potrafi sprawić, że ich wypowiedzi nabiorą całkiem nowego sensu. Występy komika to świetna zabawa, a jednocześnie błyskotliwy komentarz spraw bieżących.

Zobacz także