Notatki dla córki

Notatki dla córki

(Sticky Notes)

DRAMAT OBYCZAJOWY USA 2016   od 12 lat
Występują:Ray Liotta, Rose Leslie, Gina Rodriguez, Carmen Tonry
Reżyseria:Amanda Sharp
W skrócie:Tancerka Athena chce zrobić karierę w Los Angeles. Pewnego dnia kontaktuje się z nią ojciec. Cierpi na raka i potrzebuje pomocy córki. Dziewczyna wraca na Florydę, by się nim zająć.
Lekcja życia. Czy młoda tancerka powinna przerwać rozwijającą się błyskotliwie karierę, by zaopiekować się cierpiącym na raka ojcem?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 18 grudnia
pojutrze
14:35 HBO 2
wtorek, 19 grudnia
za 3 dni
8:20 HBO 2

Opis

Athena (Rose Leslie) jest zdolną, początkującą tancerką, która w pogoni za karierą wyjechała do Los Angeles. Pewnego dnia do dziewczyny odzywa się jej ojciec (Ray Liotta). Mężczyzna cierpi na raka i potrzebuje pomocy swojej córki. Dwudziestopięciolatka wraca na Florydę, jednak opieka nad chorym rodzicem szybko okazuje się dla niej dużym wyzwaniem. Kiedy Athena dostaje szansę udziału w wyjątkowym tanecznym projekcie, dziewczyna bez chwili namysłu powraca do Kalifornii. Niepozbawiony wzruszeń i dobrego humoru film o dorastaniu, rodzinie i życiowych wyborach. Za kamerą stanęła debiutantka Amanda Sharp, a w główną rolę wcieliła się znana z serialu "Gra o tron" Rose Leslie. Obok niej na ekranie oglądać można m.in. nominowanego do Złotego Globu Raya Liottę oraz laureatkę tej nagrody Ginę Rodriguez.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)