Noc w Rzymie

Noc w Rzymie

(Habitación en Roma)

DRAMAT OBYCZAJOWY Hiszpania 2010
Występują:Elena Anaya, Natasha Yarovenko, Enrico Lo Verso, Najwa Nimri
Reżyseria:Julio Medem
W skrócie:Hiszpanka Alba poznaje w klubie w Rzymie Rosjankę Nataszę. Spędzają upojną noc w hotelu. Okazuje się, że łączy je nie tylko namiętność.
Dwie młode kobiety nawiązują wakacyjny romans, a wspólnie spędzona noc w hotelu rodzi nadzieję na bardziej emocjonalny - i trwalszy - związek. Do refleksji.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Hiszpanka Alba (Elena Anaya) spędza ostatnie godziny w Rzymie, do którego przyjechała w sprawach służbowych. Podczas zabawy w nocnym klubie poznaje ona Nataszę (Natasha Yarovenko). Ta piękna Rosjanka, która niebawem wychodzi za mąż, przed ślubem postanowiła odwiedzić swoją siostrę bliźniaczkę mieszkającą na stałe w Wiecznym Mieście. Dwie młode cudzoziemki od pierwszej chwili czują wzajemną fascynację. Bardziej śmiała i wyzwolona Alba zaprasza nową znajomą do swojego pokoju hotelowego. Tam, wiedzione pożądaniem, spełniają swoje erotyczne fantazje i oddają się namiętności. Okazuje się, że nie tylko fizyczność łączy obie kobiety. W ciągu kilku spędzonych razem godzin Alba i Natasza opowiadają o swoim życiu, zdradzają swoje sekrety, żartują i zwierzają się sobie. Nad ranem kochanki rozstają się z przekonaniem, że żadna z nich nigdy nie zapomni tej nocy... Atutami obrazu są: wysmakowana forma oraz kreacje dwóch urodziwych aktorek - Eleny Anayi i Natashy Yarovenko.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)