No Limit (7)

No Limit (7)

7.2/10

(No Limit 3)

serial kryminalny Francja 2015   od 12 lat
Występują:Vincent Elbaz, Anne Girouard, Hélene Seuzaret, Sarah Brannens
W skrócie:Vincent musi stawić czoło przestępcy, z którym zetknął się już kiedyś w przeszłości. Tym razem bandyta porywa Lolę. W zamian za uwolnienie dziewczyny chce, by Libérati obrabował bank.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy francuskiego agenta Vincenta Libérati (Vincent Elbaz). Po dwóch latach służby w tajnej rządowej agencji Hydra Vincent chce zmienić swoje życie. Udało mu się pokonać nowotwór i nie chce podejmować się kolejnych sekretnych misji. Marzy o tym, by wrócić do byłej żony Alexandry (Hélene Seuzaret) i być obecnym w życiu ich córki Loli (Sarah Brannens). Jednak podczas swojej ostatniej akcji Vincent zostaje wystawiony na działanie trującego gazu, który uszkadza jego wątrobę. Konieczny jest pilny przeszczep. Dawcą może zostać jedynie ojciec Vincenta. Problem w tym, że nie są oni w najlepszych stosunkach, a na dodatek Claude Libérati (Patrick Chesnais) przebywa w kolumbijskim więzieniu.

W tym odcinku

Vincent musi stawić czoło przestępcy, z którym zetknął się już w przeszłości. Tym razem bandyta porywa Lolę. W zamian za uwolnienie dziewczyny chce, by Libérati obrabował bank. Na dodatek Vincent staje się obiektem śledztwa agencji Hydra - jako podejrzany o współudział w przemyt kokainy, w który zamieszany jest jego ojciec. Tymczasem Claude za sprawą informacji, jakie posiada na temat poszukiwanego skarbu, znów ściąga na siebie zainteresowanie zarówno służb, jak i przestępców.

Występują (pokaż wszystkich)