Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt (4)

Niezwykli przyjaciele ze świata zwierząt (4)

(Unlikely Animal Friends: Man's Other Best Friend)

serial dokumentalny USA 2018   od 12 lat
W skrócie:Niezwykłe sytuacje, w których dzikie zwierzęta zaprzyjaźniły się z człowiekiem. Foka spożywa posiłki w towarzystwie weterynarza, a jeleń zaprasza do swojego stada dwójkę ludzi i ich kota.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W świecie natury zdarzają się przypadki, gdy przedstawiciele dwóch odmiennych, często wrogich gatunków, zaprzyjaźniają się. Autorzy programu prezentują takie niesamowite przypadki. Widzowie zobaczą m.in. psa, który spędza czas na pływaniu ze swoim przyjacielem delfinem, człowieka zaprzyjaźnionego z gęsią, dzięki czemu przestał spożywać mięso, domowego kota idącego na randkę z sową płomykówką czy pawiana, który opiekuje się galago. Uchwycone okiem kamery związki z pewnością rozgrzeją serce i sprawią, że na twarzy widzów pojawi się uśmiech.

W tym odcinku

Dokumentaliści prezentują niezwykłe sytuacje, w których dzikie zwierzęta zaprzyjaźniły się z człowiekiem. Okazuje się, że foka można uzależnić się od spożywania posiłków w towarzystwie weterynarza, a jeleń może zaprosić do swojego stada dwójkę ludzi i ich kota.

Zobacz także