Nieziemscy: Najkomiczniejsza kolekcja (11)

Nieziemscy: Najkomiczniejsza kolekcja (11)

program dla dzieci Polska 2018-2019   b.o.
W skrócie:Sofia i mama pracują nad przygotowaniem dla Zozo kubraczka. Okazuje się, że szycie to fascynujące zajęcie. Ilość tkanin skłania do refleksji, skąd się one biorą. Reszta załogi kłóci się o latawiec.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Po zderzeniu z asteroidą, w wyniku którego zostaje uszkodzony pojazd kosmiczny, przybysze z kosmosu muszą awaryjnie lądować na nieznanej im Ziemi. Aby nie rzucać się w oczy, przybierają ludzki wygląd. Nie wszyscy jednak są zadowoleni ze swojego nowego wizerunku, a wiele wskazuje na to, że pobyt na Ziemi się przedłuży. W jego trakcie Nieziemscy dowiedzą się, po co ludziom włosy i dlaczego Ziemianie żyją tylko na swojej planecie.

Sofia i mama pracują nad przygotowaniem dla Zozo kubraczka. Okazuje się, że szycie to fascynujące zajęcie. Ilość tkanin przyprawia o zawrót głowy i skłania do refleksji, skąd się one biorą. Reszta załogi traci czas na kłótnię, dotyczącą zabawy latawcem. Przedmiot, który był powodem afery znika nagle w niewyjaśnionych okolicznościach. To samo dzieje się z Zozo.

Zobacz także