Niezapomniane koncerty: Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Opole, część 2

Niezapomniane koncerty: Lato, muzyka, zabawa. Wakacyjna trasa Dwójki - 2019: Opole, część 2

widowisko Polska 2019   b.o.
Występują:Lou Bega, Kate Ryan, Sound'n'Grace, Kasia Popowska
W skrócie:Podczas koncertu w Opolu wystąpią Lou Bega, niemiecki wokalista Fancy, Shanguy, Sound'n'Grace, Filip Lato, Piersi i Kate Ryan. Swój premierowy utwór tego wieczoru wykona Drenchill.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Cykl zrealizowanych z rozmachem widowisk muzycznych. Ultranowoczesne sceny zostaną zlokalizowane w dziesięciu miastach. A wystąpią na nich wielkie polskie i zagraniczne gwiazdy. Widzowie i publiczność zgromadzona na koncertach, bawić się będą przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi własnych wakacyjnych miłości i przygód. Ponadto za pośrednictwem nowych technologii odbiorcy będą mieli okazję każdorazowo współtworzyć muzyczne widowisko - zaprezentować filmik z wakacji, pozdrowić bliskich lub zadedykować piosenkę bliskiej osobie. Nie zabraknie także konkursów i zabaw dla telewidzów.

Podczas koncertu w Opolu wystąpią Lou Bega, niemiecki wokalista Fancy, Shanguy, Sound'n'Grace, Filip Lato, Piersi i Kate Ryan. Swój premierowy utwór tego wieczoru wykona Drenchill, a Pectus i Kasia Popowska zaśpiewają przebój "Najlepiej być w podróży".

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także