Niewolnica Victoria (50)

Niewolnica Victoria (50)

7.0/10

(The White Slave)

serial obyczajowy Kolumbia 2016   od 12 lat
Występują:Nerea Camacho, Nina Caicedo, Miguel de Miguel, Natasha Klauss
W skrócie:Victoria stara się przypomnieć Ayotunde, skąd pochodzi. Opowiada o pożarze w hacjendzie i jej ucieczce. W tym samym czasie Isabel widzi, jak Nicolas zabija Candelę. Zrozpaczona ucieka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 27 lutego
za 9 dni
6:00 TV Puls

Opis

Victoria (Nerea Camacho), znana przez wszystkich jako markiza, przybywa do Ameryki, aby poślubić kupca pochodzącego z bogatej rodziny. Prawda jest jednak inna... Wiele lat temu Victoria została uratowana od śmierci w pożarze i wychowywana przez niewolników, którzy stali się dla niej najbliższą rodziną. Musiała jednak opuścić dom kochających ludzi, ponieważ jako biała kobieta nie mogła żyć wśród niewolników. Po latach powraca, udając kogoś, kim nie jest. Jej nieposkromiona dusza każe jej pomóc bliskim i zawalczyć o sprawiedliwość. Victoria jest gotowa na konfrontację z każdym, kto stanie jej na drodze do celu. Wierzy, że kolor skóry nie ma znaczenia. Niestety, nie wszyscy się z nią zgadzają.

W tym odcinku

Victoria stara się przypomnieć Ayotunde, skąd pochodzi. Kobieta nieustannie tylko powtarza, że Abdul to jej mąż. Markiza nie ustaje jednak w tłumaczeniach. Opowiada i pożarze w hacjendzie i jej ucieczce. W tym samym czasie Isabel widzi, jak Nicolas zabija Candelę. Zrozpaczona dziewczyna z płaczem ucieka z miejsca zdarzenia. Wkrótce widzi ją Trinidad. Julian odkrywa tunel wykopany przez niewolników. Servio zabrania mu mówić komukolwiek o przejściu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także