Niewierni (1/10)

Niewierni (1/10)

(Satisfaction: Pilot)

serial obyczajowy USA 2014   od 16 lat
Występują:Matt Passmore, Stephanie Szostak, Blair Redford, Katherine LaNasa
Reżyseria:Kevin Bray
W skrócie:Neil Truman wiedzie szczęśliwe życie u boku żony Grace. Robi także zawrotną karierę. Jednak odczuwa pewną pustkę w życiu. Gdy pewnego dnia wraca do domu, zastaje swoją ukochaną z obcym mężczyzną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Neil (Matt Passmore) i Grace (Stephanie Szostak) Trumanowie są małżeństwem od osiemnastu lat. Dotąd osiągnęli już wszystko, co - jak sądzą - jest niezbędne do szczęścia. Z drugiej strony przestali spędzać czas nad basenem, z powodu którego kupili piękny dom. Nie zajmują się również córką, Aniką (Michelle DeShon) - dziewczyna dojrzewa i zaczyna mieć własne problemy. Neil pracują osiemdziesiąt godzin tygodniowo, w tym czasie Grace stara się powrócić do pracy po długiej przerwie, by zrealizować własne ambitne plany. Wkrótce Neil odkrywa, że Grace spotyka się z młodym żigolakiem, Simonem (Blair Redford). Mężczyzna przez przypadek przejmuje jego telefon, wraz z kontaktami do klientek. Neil postanawia podszyć się pod Simona, by odkryć, czym kierują się kobiety, wybierając usługi żigolaka.

W tym odcinku

Neil Truman wiedzie szczęśliwe życie u boku żony Grace. Robi także zawrotną karierę. Jednak odczuwa pewną pustkę w życiu. Gdy pewnego dnia wraca do domu, zastaje swoją ukochaną z obcym mężczyzną. Ku jego zdziwieniu okazuje się, że kobieta spotyka się z żigolakiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)