Niesamowity świat Gumballa: Mąciwoda (162)

(The Amazing World of Gumball)

serial animowany Niemcy/Irlandia/Wielka Brytania 2011
W skrócie:Mama niebieskiego kota martwi się, że nie poświęca Gumballowi wystarczająco dużo uwagi. Jej syn i Darwin czują się tym skrępowani, zwłaszcza wtedy kiedy pieszczotliwie zwraca się do Gumballa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 3 grudnia
za 3 dni
1:54 Cartoon Network (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 5 dni
5:15 Cartoon Network (z napisami)
sobota, 5 grudnia
za 5 dni
22:25 Cartoon Network (z napisami)

Opis

Dwunastoletni Gumball i jego rodzina żyją w sympatycznym miasteczku, które zamieszkuje pełno kolorowych i niezwykłych postaci, takich jak banan, T-Rex czy fistaszek cheerleaderka. Ojciec Gumballa jest wielkim, różowym królikiem, który zostaje w domu, gdy żona idzie do pracy w tęczowej fabryce. Ich dzieci to właśnie Gumball - niebieski kot z gigantyczną głową, Anais - 4-letnia genialna króliczka i Darwin - udomowiona złota rybka, która stała się częścią rodziny, gdy wyrosły jej nogi. Gumball zawsze znajduje się w centrum wszystkich wydarzeń, uwielbia psikusy i przygody oraz ciągle wpada w tarapaty. A to musi uciekać przed gigantycznym T-Rexem, a to robot przejmuje jego osobowość, a raz też przebiera się za cheerleaderkę i robi szpagaty, aby zaimponować dziewczynie swoich marzeń. "Niesamowity świat Gumballa" to wizualnie przełomowy serial, który łączy animację 2D, 3D z realną scenerią.

W tym odcinku

Mama niebieskiego kota martwi się, że nie poświęca Gumballowi wystarczająco dużo uwagi. Jej syn i Darwin czują się tym skrępowani, zwłaszcza wtedy kiedy mama w obecności innych dzieci nazywa Gumballa pieszczotliwym określeniem.

Zobacz także