Nieposkromiona miłość (17)

Nieposkromiona miłość (17)

(Amor bravio)

telenowela Meksyk 2012
Występują:Silvia Navarro, Cristián de la Fuente, César Évora, Leticia Calderón
W skrócie:Andres dziękuje Camili, że zgodziła się go zatrudnić. Pozostali pracownicy nie przyjmują go jednak zbyt przyjaźnie. Alonso chce jak najszybciej pozbyć się Andresa z hacjendy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Camila (Silvia Navarro), której narzeczony zginął w wypadku na kilka dni przed ślubem, podejmuje pracę weterynarza na hacjendzie La Malquerida należącej do jej wuja. Wychodzi za zarządcę farmy, Alonsa (Flavio Medina). Małżeństwo przynosi Camili rozczarowanie. Tymczasem wuj umiera, przepisawszy wcześniej swój majątek na Daniela (Cristián de la Fuente). Mężczyzna przyjeżdża do Meksyku, by dowiedzieć się, czemu został spadkobiercą fortuny. Musi jednak pokonać wiele trudności. Wreszcie przybiera imię Andreas i rozpoczyna pracę w La Malquerida. Daniel i Camila zakochują się w sobie. Na przeszkodzie stają im jednak tajemnice z przeszłości.

W tym odcinku

Andres dziękuje Camili, że zgodziła się go przyjąć. Pozostali pracownicy nie przyjmują go jednak zbyt przyjaźnie. Alonso chce jak najszybciej pozbyć się Andresa z hacjendy. Przydziela mężczyznę do najgorszej pracy. Camila rozmawia z Vivianą o nowym pracowniku. Nie może oprzeć się wrażeniu, że mężczyzna coś ukrywa i nie jest zwykłym robotnikiem.

Występują (pokaż wszystkich)