Nie mówcie pannie młodej 12 (3)

Nie mówcie pannie młodej 12 (3)

(Don't Tell The Bride)

program rozrywkowy Wielka Brytania   od 12 lat
Występują:Jason Redshaw, Matthew Foster, Neil Hibbert, Gareth Wright
W skrócie:Kolejny odcinek programu, w którym narzeczeni dostają pieniądze na ślub marzeń. Przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką weselną musi się zająć tylko przyszły pan młody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

12. edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Jest to trudne doświadczenie także dla panny młodej, która zobaczy swoją suknię ślubną dopiero na kilka godzin przed ceremonią, a salę weselną, kiedy zacznie się zabawa.

Kolejny odcinek programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować ślub marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką weselną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Tym razem jest nim Jordan, były mistrz bokserski. Chce on przemienić wesele w wieczorny pokaz walk. Jego wybranka, Danielle, marzy jednak o uroczej, tradycyjnej ceremonii.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także