Nie mówcie pannie młodej 11 (4)

Nie mówcie pannie młodej 11 (4)

(Don't Tell the Bride)

program rozrywkowy Wielka Brytania   od 7 lat
Występują:Jason Redshaw, Matthew Foster, Neil Hibbert, Gareth Wright
W skrócie:Kolejny odcinek programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele. Jest jeden warunek - całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

11. edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Jest to trudne doświadczenie także dla panny młodej, która zobaczy swoją suknię ślubną dopiero na kilka godzin przed ceremonią, a salę weselną, kiedy zacznie się zabawa.

Kolejny odcinek programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. John chce powieźć swoją narzeczoną prosto do nieba - nie zamierza jednak używać do tego windy. Postanowił namówić ją na skok spadochronowy w dniu ślubu.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także