Nie mówcie pannie młodej 10 (3)

Nie mówcie pannie młodej 10 (3)

(Don't Tell the Bride)

program rozrywkowy Wielka Brytania 2015   od 12 lat
W skrócie:Amy marzy się tradycyjne wesele w rodzinnych stronach. Nie wie, że jej narzeczony szykuje wystrzałowy ślub na zagranicznej plaży.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

10. edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Jest to trudne doświadczenie także dla panny młodej, która zobaczy swoją suknię ślubną dopiero na kilka godzin przed ceremonią, a salę weselną, kiedy zacznie się zabawa.

Dziesiąta edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. W tym odcinku widzowie poznają Amy, której marzy się tradycyjne wesele w rodzinnych stronach. Nie wie, że jej narzeczony szykuje wystrzałowy ślub na zagranicznej plaży.