Nie mówcie pannie młodej 10 (2)

Nie mówcie pannie młodej 10 (2)

(Don't Tell the Bride)

program rozrywkowy Wielka Brytania 2015   od 7 lat
W skrócie:Kolejni narzeczeni dostają pieniądze na wesele marzeń. Jack pragnie uświetnić zbliżającą się uroczystość pokazem iluzji, jednak jego ukochana, Sarah, wolałaby skupić uwagę gości na sobie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

10. edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Jest to trudne doświadczenie także dla panny młodej, która zobaczy swoją suknię ślubną dopiero na kilka godzin przed ceremonią, a salę weselną, kiedy zacznie się zabawa.

Dziesiąta edycja programu, w którym narzeczeni dostają pewną pulę pieniędzy, by zorganizować wesele marzeń. Jest jednak jeden warunek - nie mogą się spotykać przez miesiąc przed tą ważną uroczystością, a całą logistyką ślubną musi się zająć tylko przyszły pan młody. Jack pragnie uświetnić swoje wesele pokazem iluzji, jednak jego narzeczona, Sarah, wolałaby skupić uwagę gości na sobie.

Zobacz także