Nie ma lekko 3 (33)

(Necessary Roughness 3: V3 for Vendetta)

serial obyczajowy USA 2013   od 12 lat
Występują:Scott Cohen, Callie Thorne, Mehcad Brooks, Marc Blucas
W skrócie:Connor próbuje doprowadzić, by Terrence i Sheera porozumieli się w sprawie pomysłu stworzenia ekskluzywnej bielizny. Zarząd V3 przygotowuje bal fundacji. W trakcie obrad wkraczają agenci FBI.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Współpraca Dr Santino z New York Hawks zostaje zakończona wraz ze zmianą właściciela drużyny. Nastoletnie dzieci Danielle są już samodzielne, jednak jej parter ożenił się z inną kobietą. Wracają także problemy finansowe, dlatego dr Santino chętnie podejmuje pracę w renomowanej agencji marketingu sportowego, która jest również liderem w dziedzinie mody, rozrywki oraz mediów. Firmę założył Connor McClane (John Stamos) - przebiegły mężczyzna potrafi bezbłędnie manipulować ludźmi. Mimo że najbliższy przyjaciel Danielle, Nico Careles (Scott Cohen), polecił jej tę agencję reklamową, gdy kobieta podpisuje kontrakt z McClanem, jest niezadowolony. Wkrótce okazuje się, że FBI prowadzi przeciwko mężczyźnie śledztwo. Callie Thorne znana jest z występu w takich popularnych produkcjach telewizyjnych, jak: "Wołanie o pomoc", "Skazany na śmierć" czy "Californication". W serialu "Nie ma lekko" partnerują jej: John Stamos (znany m.in. z serialu "Pełna chata") i Scott Cohen ("Zaprzysiężeni").

W tym odcinku

Connor próbuje doprowadzić do tego, by Terrence i Sheera pogodzili się i porozumieli w sprawie pomysłu stworzenia nowej, ekskluzywnej bielizny. King uważa jednak, że powinni pozostać jedynie wspólnikami. Zarząd V3 przygotowuje najważniejszy wieczór w firmie - bal fundacji. W trakcie obrad wkraczają agenci FBI. Wśród zatrzymanych znajduje się m.in. Terrence. Zawodnik New York Hawks usiłuje przekupić funkcjonariusza, by ten wypuścił go na trening. Tymczasem główny księgowy V3 i najbardziej zaufany asystent Connora, Carl Webber, prosi Dani o terapię. Podczas sesji zwierza się dr Santino, że od pewnego czasu cierpi na bezsenność. Obecnie jest w trakcie rozwodu, gdyż całą uwagę poświęcił firmie. Wkrótce Carl popełnia samobójstwo, skacząc z dachu. Danielle dowiaduje się, że przed śmiercią coś jej zostawił.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)