Nie ma lekko (19)

(Necessary Roughness 2: Spell It Out)

serial obyczajowy USA 2012-2013   od 12 lat
Występują:Scott Cohen, Callie Thorne, Mehcad Brooks, Marc Blucas
W skrócie:Pacjentem doktor Dani Santino zostaje 14-letni Mukesh Jeevan. Podczas szkolnego konkursu ortograficznego nastolatek miał problem z prostym zdaniem i zemdlał. Chłopak zaczął się też jąkać.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

2. sezon przebojowego, amerykańskiego serialu obyczajowego. Dr Danielle "Dani" Santino (Callie Thorne) specjalizuje się w psychologii sportu, a także leczeniu fobii i uzależnień. Jednak bezkompromisowa psychoterapeutka z Long Island jest przede wszystkim atrakcyjną, niezależną kobietą, która obecnie musi ułożyć sobie życie na nowo po rozwodzie. Próbuje również sprostać samotnemu macierzyństwu. W tym kryzysowym momencie Dani ponownie odkrywa miłość i rozpoczyna karierę jako psychoterapeutka słynnej drużyny futbolowej z Nowego Jorku. Odnosi sukces, dzięki czemu zaczynają zgłaszać się do niej nie tylko gwiazdy sportu, ale też muzyki i telewizji. Odtwórczyni głównej roli, Callie Thorne, była nominowana do Złotych Globów. W serialu partnerują jej: Marc Blucas ("Law & Order: Los Angeles"), Scott Cohen ("Zaprzysiężeni") oraz Mehcad Brooks ("Gotowe na wszystko", "Czysta krew").

W tym odcinku

Pacjentem doktor Dani Santino zostaje 14-letni Mukesh Jeevan. Podczas szkolnego konkursu ortograficznego nastolatek miał problem z prostym zdaniem i zemdlał. Chłopak zaczął się też jąkać. Rodzice Mukesha są imigrantami z Indii, matka pokłada ogromne nadzieje w jego edukacji, co dla dziecka oznacza życie pod ogromną presją. Danielle zastanawia się, czemu jej pacjent nie ma przyjaciół, co więcej - na widok kolegów i koleżanek wpada w panikę. Tymczasem Terrence bawi się na imprezie. Nagle zjawia się atrakcyjna kobieta, by wręczyć mu wezwanie do sądu. Obrońca mężczyzny, który do niego strzelał, twierdzi, że do wypadku doszło z winy poszkodowanego zawodnika. Jeanette pomaga Mattowi wybrać pierścionek zaręczynowy dla Dani.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)