Niania w wielkim mieście (8)

Niania w wielkim mieście (8)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Niania odbiera syna Popławskich z gabinetu dyrektorki szkoły, gdzie trafił, ponieważ źle potraktował kolegę. Jacek mówi Danie, że jedzie z Moniką do sanatorium. Obiecuje, że powie jej o ich związku.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Monika opowiada Kubie, jak bardzo jest szczęśliwa dzięki troskliwej opiece Jacka. Chłopak jest rozczarowany jej wyznaniem. Nie ujawnia, że darzy ją uczuciem. Rychter znajduje swoje zdjęcie z noworodkiem - dostaje ataku duszności. Kuba ponownie pomaga Izie, która ma problemy wychowawcze z synem. Lilka daje mu odczuć, że nie jest niezastąpiony. Chłopak myśli o zmianie pracy. Nowa szefowa chce zmienić profil firmy. Podstępnie zdobywa zgodę Moniki na realizację swoich planów. Monika opowiada Jackowi o swojej próbie samobójczej. Dana odbiera syna państwa Popławskich z gabinetu dyrektorki szkoły, gdzie trafił, ponieważ źle potraktował kolegę. Iwo żąda od opiekunki, by zawiozła go do ojca w nadziei, że ten obejdzie się z nim łagodnie. Po rozmowie z dyrektorką Popławski sponsoruje stypendium dla poszkodowanego chłopca i zmusza syna do jego przeproszenia. Jacek na randce z Daną informuje ją o wyjeździe z Moniką do sanatorium. Obiecuje jej, że gdy kobieta wyzdrowieje, powie jej o ich związku. Zdenerwowana Dana nie wierzy w jego zapewnienia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także