Niania w wielkim mieście (10)

Niania w wielkim mieście (10)

serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Lamparska, Kamilla Baar-Kochańska, Przemysław Sadowski, Dagmara Bąk
W skrócie:Dana po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka. Nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika poznaje w sanatorium Mariusza, który jest detektywem. Zleca mu pewne zadanie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
wtorek, 26 lutego
za 3 dni
11:00 Super Polsat (z napisami)
środa, 27 lutego
za 4 dni
6:00 Super Polsat (z napisami)

Opis

Serial opowiada o losach Dany Mazurek (Magdalena Lamparska), młodej kobiety, która świeżo po skończeniu studiów stoi w obliczu ważnych decyzji. Chce być psychologiem w Warszawie, ale jej wysiłki, by znaleźć dobrą pracę, okazują się bezowocne. Los rzuca jej koło ratunkowe i Dana zostaje zatrudniona w ekskluzywnej agencji niań. Wkrótce okazuje się, że praca z dziećmi to zadanie wymagające nie tylko umiejętności psychologa, ale i kierowcy rajdowego, a nawet czarownicy.

W tym odcinku

Dana po tygodniowej przerwie w pracy spotyka Jacka. Nie daje mu nadziei na naprawę stosunków między nimi. Monika poznaje w sanatorium Mariusza, który jest detektywem. Kobieta zleca mu odnalezienie jej syna, którego urodziła w wieku szesnastu lat i oddała do adopcji. Sara, córka Aldony, zachowuje się agresywnie. Nastolatka nie akceptuje kolejnego partnera swojej matki. Zachowanie Lilki wzbudza niezadowolenie wśród pracowników. Szefowa nie zgłasza nikogo ze starej ekipy na kurs guwernantek. Dana pod szkołą, do której chodzi Iwo spotyka nietrzeźwą matkę chłopca. Zabiera Popławskiej kluczyki, za co ta zwalnia ją z pracy. Monika wraca wcześniej z sanatorium, ponieważ znaleźli się chętni na kupno jej mieszkania. Jacek proponuje kobiecie, by zamieszkała u niego. Dana podczas joggingu z Ewą spotyka profesor Wolny, która przekazuje jej nowinę, iż Adaś został zakwalifikowany do operacji.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także