Niania (131)

Niania (131)

serial komediowy Polska 2009   od 12 lat
Występują:Beata Kozidrak, Agnieszka Dygant, Żora Koroliow, Tomasz Kot
Reżyseria:Jerzy Bogajewicz
W skrócie:Michał prosi Małgosię o rękę. Maks nie chce wyrazić zgody na małżeństwo. Małgosia przekonuje ojca, a wstawia się za nią Frania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przygody sympatycznej i pełnej życia kobiety, która pracuje jako opiekunka do dzieci w domu producenta filmowego Maksymiliana Skalskiego. Bezpośrednia Frania szybko zyskuje sympatię domowników i przyjaźń dzieci. Jedyną osobą, która nie potrafi znieść jej obecności, jest przyjaciółka pana Skalskiego, Karolina.

W tym odcinku

Michał prosi Małgosię o rękę. Maks nie chce wyrazić zgody na to małżeństwo. Dziewczyna przekonuje ojca, że kocha chłopaka i będzie z nim szczęśliwa. Wstawia się za nią Frania. W końcu narzeczony zostaje zaakceptowany. Ślub ma się odbyć w rezydencji Skalskich. Michał zaprasza na ceremonię swoją kuzynkę, Beatę Kozidrak. Frania jest tak podekscytowana wizytą znanej piosenkarki, że dostaje skurczów porodowych. Mąż wiezie ją do szpitala. Okazuje się, że to fałszywy alarm, ale kobieta musi zostać na noc w klinice. Chcąc poznać goszczącą w jej domu gwiazdę, Skalska ucieka. Okazuje się, że Karolina i Konrad, którzy mają romans, są ze sobą bardzo szczęśliwi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)