Natura w Jedynce: Szpiedzy wśród zwierząt: Przyjaźń (3)

Natura w Jedynce: Szpiedzy wśród zwierząt: Przyjaźń (3)

(Spy in the Wild: Friendship)

serial dokumentalny Wielka Brytania 2017   od 7 lat
Występują:David Tennant
Reżyseria:John Downer
W skrócie:Okazuje się, że nie tylko człowiek jest istotą społeczną. Szympanse też uwielbiają przebywać w grupie, a ich życie towarzyskie jest równie bogate. Film zrealizowano dzięki ukrytym kamerom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Pełen humoru dokument przyrodniczy zrealizowany dzięki kamerom ukrytym wśród zwierząt.. Widzowie mogą obserwować ich zachowania i mają okazje dostrzec jak wiele nas z nimi łączy. Każdy z odcinków programu poświęcony jest ważnemu aspektowi życia jakimi są miłość, przyjaźń, inteligencja czy złość. Program ukazuje, że są on istotne również w świecie fauny. Twórcy serialu przedstawią między innymi słonice, które kiedy nadchodzi potrzeba stają się akuszerkami, samce altanników uwijające zdobne altanki w celu zwabienia w porze godów samic, a także uwielbiające pedicure hipopotamy i niestroniące od napojów alkoholowych małpy.

W tym odcinku

Okazuje się, że nie tylko człowiek jest istotą społeczną. Szympanse także uwielbiają przebywać w grupie, a ich życie towarzyskie jest równie bogate jak nasze. Film zrealizowany dzięki kamerom ukrytym wśród zwierząt.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także