Nastoletnia Maria Stuart 2 (8)

Nastoletnia Maria Stuart 2 (8)

(Reign: Terror of the Faithful)

serial obyczajowy USA 2014-2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Torrance Coombs, Megan Follows, Toby Regbo
W skrócie:Po wydaniu edyktu, do którego podpisania Narcisse szantażem zmusił Franciszka, narasta konflikt między katolikami i protestantami. Królowa Katarzyna wciąż zmaga się z przeszłością.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria Stuart (Adelaide Kane) przebywa na francuskim dworze, gdzie oczekuje ślubu z księciem Franciszkiem II Walezjuszem (Toby Regbo). Przyszła królowa Szkocji uczestniczy w niebezpiecznej grze pozorów, lawirując w pajęczynie intryg i seksualnych skandali. Maria stawia czoło zmieniającej się polityce międzynarodowej, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z Królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) planuje zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i nie doprowadzić do małżeństwa Marii i Franciszka.

W tym odcinku

Po wydaniu edyktu, do którego podpisania Narcisse szantażem zmusił Franciszka, narasta konflikt między katolikami i protestantami. Związek Marii i Franciszka przechodzi kryzys z powodu tajemnic mężczyzny. Królowa Katarzyna wciąż zmaga się z przeszłością, próbując jednocześnie poradzić sobie z córką, księżniczką Klaudią.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)