Nastoletnia Maria Stuart 2 (7)

Nastoletnia Maria Stuart 2 (7)

(Reign: The Prince of the Blood)

serial obyczajowy USA 2014-2015   od 12 lat
Występują:Adelaide Kane, Torrance Coombs, Megan Follows, Toby Regbo
W skrócie:Klaudia składa niezapowiedzianą wizytę w domu. Narcisse coraz mocniej naciska na Franciszka, który musi wybierać między działaniem wbrew sumieniu a narażeniem siebie i żony na niebezpieczeństwo.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Maria Stuart (Adelaide Kane) przebywa na francuskim dworze, gdzie oczekuje ślubu z księciem Franciszkiem II Walezjuszem (Toby Regbo). Przyszła królowa Szkocji uczestniczy w niebezpiecznej grze pozorów, lawirując w pajęczynie intryg i seksualnych skandali. Maria stawia czoło zmieniającej się polityce międzynarodowej, jednocześnie chroniąc polityczny sojusz i przysięgę narzeczeńską. Gdy jej uczucia do Franciszka zaczynają rozkwitać, w otoczeniu pojawia się nieślubny brat księcia, Sebastian (Torrance Coombs), który powoli zaczyna kraść jej względy. Razem z Królową Katarzyną Medyceńską (Megan Follows) planuje zapobiec przepowiedniom tajemniczego Nostradamusa i nie doprowadzić do małżeństwa Marii i Franciszka.

W tym odcinku

Księżniczka Klaudia składa niezapowiedzianą wizytę w domu, zadając ból zdruzgotanej matce, Katarzynie. Narcisse coraz mocniej naciska na Franciszka, który musi wybierać między działaniem wbrew swojemu sumieniu a narażeniem siebie i żony na niebezpieczeństwo i utratę władzy. Maria odnajduje w Condé nowego sojusznika. Franciszek zwierza się Bashowi i opracowuje intrygę z udziałem Loli. Kenna omyłkowo bierze Klaudię za przyjaciółkę. Greer wraca z podróży wcześniej, niż ktokolwiek się spodziewał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)