Narzeczona ze Stambułu (10)

Narzeczona ze Stambułu (10)

7.0/10

(Istanbullu Gelin)

serial obyczajowy Turcja 2017   od 12 lat
Występują:Özcan Deniz, Asli Enver, Ipek Bilgin, Salih Bademci
W skrócie:W związku Sureyyi i Faruka pojawiają się pierwsze konflikty. Dziewczyna ma jednak poważniejsze zmartwienia. Wciąż prześladuje ją mężczyzna, który planuje zemstę. Udaje mu się zakłócić uroczystość.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Młoda i skromna śpiewaczka Sureyya (Asli Enver) została wychowana przez ciotkę. Jej dotychczasowe życie nie było łatwe. Kobieta na każdym kroku natrafiała na przeszkody. Mimo ukończenia konserwatorium muzycznego Sureyya śpiewa tylko w chórkach i spotach reklamowych. Życie dziewczyny zmienia się w momencie gdy spotyka na swojej drodze zamożnego biznesmena Faruka (Özcan Deniz). Między parą iskrzy, jednak dźwigająca bagaż przykrych doświadczeń Sureyya boi się zaangażować. Nie chce stać się kolejną zdobyczą przystojnego bogacza. Faruk zrobi jednak wszystko by zdobyć zaufanie urodziwej piosenkarki. Najtrudniejszym z czekających go zadań będzie przekonanie do swojej wybranki innej ważnej w jego życiu kobiety.

W tym odcinku

W związku Sureyyi i Faruka pojawiają się pierwsze konflikty. Biznesmen zaczyna prezentować zachowania, których śpiewaczka się po nim nie spodziewała. Dziewczyna zaczyna zastanawiać się czy życie w rezydencji w Bursie, gdzie ostatnie słowo zawsze należy do despotycznej Esmy jest tym czego oczekiwała. Ma jednak poważniejsze zmartwienia. Wciąż prześladuje ją mężczyzna z przeszłości, który planuje zemstę. Pomimo obecności profesjonalnej ochrony, udaje mu się zakłócić uroczystość.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także