x
Największe mecze polskiej siatkówki: Mistrzostwa Europy kobiet w Turcji - mecz finałowy: Polska - Turcja 28.09.2003

W skrócie:W półfinale Biało-Czerwone stoczyły bój z Niemkami. Losy awansu rozstrzygnęła dopiero dogrywka, w której zdecydowanie lepsze były Polki. Turczynki natomiast nie dały żadnych szans Holenderkom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Przypomnienie najciekawszych meczów siatkarskich, które dostarczyły kibicom ogromnych, pozytywnych emocji, obfitowały w widowiskowe ataki i bloki oraz spektakularne obrony.

W półfinale Biało-Czerwone stoczyły zacięty bój z Niemkami. Losy awansu rozstrzygnęła dopiero dogrywka, w której zdecydowanie lepsze były Polki, zwyciężając rywalki 15:9. Turczynki natomiast nie dały żadnych szans Holenderkom. Gospodynie pokonały przeciwniczki w trzech szybkich setach.