Najśmieszniejsi: Kabaret OT.TO (10)

Najśmieszniejsi: Kabaret OT.TO (10)

program rozrywkowy Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Spotkanie z członkami kabaretu OT.TO. Widzowie przekonają się, która piosenka grupy została przerobiona przez Agnieszkę Osiecką na życzenie Maryli Rodowicz. Jubileuszowe życzenia prześle Smile.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W programie spotkania z najlepszymi polskimi kabaretami, które poprowadzą: Robert Górski, Katarzyna Pakosińska, Joanna Bartel i Jarosław Marek Sobański. Zaproszeni do studia artyści, między innymi: Kabaret Rak, OTTO, Ani Mru Mru, czy Grupa MoCarta, będą musieli odpowiedzieć na wiele wnikliwych pytań prowadzącego. Podzielą się z widzami zabawnymi ciekawostkami i historiami ze swojego życia. Zdradzą także kilka faktów ze swojego życia prywatnego.

Spotkanie z członkami kabaretu OT.TO. Widzowie przekonają się, która piosenka grupy została przerobiona przez Agnieszkę Osiecką na życzenie Maryli Rodowicz. Jubileuszowe życzenia prześlą Kabaret Młodych Panów i Smile. Goście odcinka zaprezentują skecz o doktorze oraz znane piosenki, m.in:,,To już lato", ,,Śliczna higieniczna" i ,,Minikoncert życzeń".

Twórcy (pokaż wszystkich)