Najbardziej niebezpieczne miasta świata (4)

Najbardziej niebezpieczne miasta świata (4)

(The Most Dangerous Cities)

serial dokumentalny Francja 2012   od 16 lat
W skrócie:Miami nazywane jest amerykańską stolicą kokainy. Boryka się z problemem dużej liczby imigrantów. Rozwija się tutaj rynek nieruchomości, choć na ulicach widać ogromne różnice w zamożności mieszkańców.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Autorzy programu przedstawiają obraz największych metropolii świata, w których morderstwa, gwałty, porwania oraz walki gangów to zatrważająca rzeczywistość. Twórcy odpowiedzą na pytanie, jak na co dzień żyją mieszkańcy Rio de Janeiro, Caracas, Johannesburga, Miami i Sao Paulo, miejsc sparaliżowanych strachem, i czego mogą się spodziewać przybywający do nich turyści. W programie również zostanie zaprezentowany system walki z przestępcami, którą podejmują lokalne władze.

W tym odcinku

Miami to ośrodek światowego przemytu narkotyków. Miasto nazywane jest amerykańską stolicą kokainy. Z powodu napływu ludności z krajów Ameryki Południowej boryka się z problemem dużej liczby imigrantów. Miami to również wymarzona kraina spokojnej emerytury dla wielu bogatych Amerykanów. Rynek nieruchomości rozwija się tutaj, choć wciąż na ulicach widać ogromne różnice w zamożności mieszkańców.