Nadzieja i miłość (9/66)

Nadzieja i miłość (9/66)

7.0/10

(Benim Hala Umudum Var)

serial obyczajowy Turcja 2013   od 12 lat
Występują:Gizem Karaca, Berk Oktay, Şükrü Özyildiz, Laçin Ceylan
W skrócie:Przebywająca w szpitalu Umut bardzo przeżywa złe wieści. Tymczasem Hakan wyciąga Ozana z aresztu. Nowa partnerka Metego, Secil, nalega, aby odebrał swoje rzeczy. Radzi, jak wywabić z domu Asude.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Umut (Gizem Karaca) wychowała się w patchworkowej rodzinie na przedmieściach Stambułu. Jej matka, Zeliha, po śmierci jej ojca, wyszła ponownie za mąż za taksówkarza Zafera - wdowca z trójką dzieci. Bohaterka miała wtedy 8 lat i niełatwo jej przyszło nowe życie z trójką przyrodniego rodzeństwa i konfliktowym ojczymem. Pewnego dnia pracująca w zakładzie fryzjerskim Umut zostaje zaproszona na bankiet organizowany przez stałą klientkę zakładu, producentkę filmową - Asude (Laçin Ceylan). Ma wystąpić tam w roli modelki. Na imprezie pojawia się przystojny birbant i bogacz - Ozan (Şükrü Özyildiz). Dziewczyna natychmiast wpada mu w oko. Mężczyzna, aby się do niej zbliżyć, zatrudnia się w tym samym salonie. Udaje też, że mieszka niedaleko, by mieć okazję wspólnie z nią jeździć do pracy.

W tym odcinku

Przebywająca w szpitalu Umut bardzo przeżywa złe wieści. Tymczasem Hakan wyciąga Ozana z aresztu. Nowa partnerka Metego, Secil, nalega, aby odebrał swoje rzeczy. Radzi, jak wywabić z domu Asude. Hale w końcu spotyka się z Ozanem i próbuje udobruchać Umut.

Występują (pokaż wszystkich)