Na wylocie 3 (4)

Na wylocie 3 (4)

(Crashing 3)

serial komediowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Pete Holmes, Jim Cleary, Andrew Henkelman, Charmar Jeter
W skrócie:Pete i Jason wybierają się do New Jersey. Tam mają wystąpić w popularnym klubie. Naszpikowany seksistowskimi komentarzami skecz Jasona wywołuje u Pete'a refleksje nad słusznością jego kariery.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna porcja perypetii rozwiedzionego komika Pete'a (Pete Holmes), który w tym sezonie jest już w nieco lepszej sytuacji niż te, które są nam znane z poprzednich serii. W końcu udaje mu się wdrożyć w świat wielkomiejskiego stand-upu, chociaż od osiągnięcia prawdziwego sukcesu jeszcze wiele go dzieli. W życiu prywatnym też nie jest najgorzej, poznaje nową kobietę Kat (Madeline Wise), chociaż wciąż próbuje naprawić relację ze swoją byłą partnerką Ali (Jamie Lee). Ambitny komik uparcie podąża za marzeniami w nadziei, że w końcu znajdzie swoje miejsce w świecie.

W tym odcinku

Pete i Jason wybierają się do New Jersey. Tam mają wystąpić w popularnym klubie. Pete jest zdumiony, kiedy na miejscu natyka się na swoją byłą partnerkę Ali. Okazuje się, że dziewczyna wynajmuje pokój w tym samym hotelu. Naszpikowany seksistowskimi komentarzami skecz Jasona wywołuje u Pete'a refleksje nad słusznością podjętej przezeń ścieżki kariery.

Występują (pokaż wszystkich)