Na wylocie 3 (3)

Na wylocie 3 (3)

(Crashing 3)

serial komediowy USA 2019   od 16 lat
Występują:Pete Holmes, Jim Cleary, Andrew Henkelman, Charmar Jeter
W skrócie:Pete jest coraz bardziej zaabsorbowany swoim nowym związkiem z Kat. Dziewczyna inspiruje go do rozwoju kariery. Para odwiedza sklep z zabawkami erotycznymi i udaje się na występ kabaretowy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejna porcja perypetii rozwiedzionego komika Pete'a (Pete Holmes), który w tym sezonie jest już w nieco lepszej sytuacji niż te, które są nam znane z poprzednich serii. W końcu udaje mu się wdrożyć w świat wielkomiejskiego stand-upu, chociaż od osiągnięcia prawdziwego sukcesu jeszcze wiele go dzieli. W życiu prywatnym też nie jest najgorzej, poznaje nową kobietę Kat (Madeline Wise), chociaż wciąż próbuje naprawić relację ze swoją byłą partnerką Ali (Jamie Lee). Ambitny komik uparcie podąża za marzeniami w nadziei, że w końcu znajdzie swoje miejsce w świecie.

W tym odcinku

Pete jest coraz bardziej zaabsorbowany swoim nowym związkiem z Kat. Dziewczyna inspiruje go do tego, aby rozwijał swoją karierę. Sugeruje mu, że należy to robić w asertywny sposób. Para odwiedza sklep z zabawkami erotycznymi i udają sie we dwoje na występ kabaretowy.

Występują (pokaż wszystkich)