Na ratunek 112 (87)

Na ratunek 112 (87)

serial paradokumentalny Polska 2017   od 12 lat
W skrócie:Nastoletnia Kaja zaczyna źle się czuć. Popijając w nerwach tabletki, zachłystuje się wodą... Studentka Monika zamknęła się w łazience i nie daje znaku życia. Jej współlokatorzy wzywają pomoc.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Para nastolatków, Kaja i Mateusz, przygotowuje projekt do szkoły. Nagle dziewczyna zaczyna źle się czuć. Ma atak, co jest związane z arytmią serca. Popijając w nerwach tabletki, zachłystuje się do tego wodą i zaczyna mieć kłopot z oddychaniem. Mateusz wzywa pomoc. W międzyczasie do domu wraca matka dziewczyny. Po zorientowaniu w sytuacji, zdenerwowana mdleje. Kolejne wezwanie dotyczy studentki Moniki. Jej współlokatorzy, Tomek i Artur, dzwoniąc tłumaczą, że dziewczyna zamknęła się w łazience i nie daje znaku życia. Twierdzą, że ostatnio dziwnie się zachowywała. Wkrótce opuszcza łazienkę i mdleje. Tomek i Artur instruowani przez operatora linii podejmują akcję ratunkową.

Zobacz także