Na ratunek 112 (325)

Na ratunek 112 (325)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Tydzień po pogrzebie ojca do Joanny przechodzi nieznajoma, która twierdzi, że jest jej przyrodnią siostrą. Interesują ją spadek. Chłopak Joanny nieufnie przygląda się tej sytuacji.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Tydzień po pogrzebie ojca do Joanny przechodzi nieznajoma, która twierdzi, że jest jej przyrodnią siostrą. Ewelina przyjechała do Polski z Ameryki i od razu oświadcza, że interesują ją tylko spadek. Zszokowana Joanna nie chce sprzedawać domu i boi się, że nie będzie miała z czego spłacić krewnej. Jej chłopak nieufnie się wszystkiemu przygląda. Wkrótce jego partnerka staje się ofiarą intrygi Eweliny, mającej na celu zrobienie z niej osoby chorej psychicznie.

Zobacz także