Na ratunek 112 (321)

Na ratunek 112 (321)

serial paradokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Emilia uczestniczy w wyjeździe integracyjnym swojej firmy. Kolega z pracy, Michał, wieczorem w barze dosypuje jej środki usypiające do drinka. Następnie zamyka się razem ze swoją ofiarą w pokoju.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Emilia uczestniczy w wyjeździe integracyjnym swojej firmy. Kolega z pracy, Michał, wieczorem w barze dosypuje jej środki usypiające do drinka. Następnie zamyka się razem ze swoją ofiarą w pokoju hotelowym i próbuje zgwałcić. Przestępstwu zapobiega szef, który wzywa policję. Michał zaczyna grozić mu paralizatorem. Ilona w tajemnicy zażywa środek o nazwie DNP, by szybko schudnąć do studniówki odbywającej się za tydzień. W szkole dziewczyna zaczyna źle się czuć, ma dreszcze i bóle mięśni. Gdy mdleje, zaniepokojeni koledzy dzwonią pod 112.

Zobacz także