Na ratunek 112 (250)

Na ratunek 112 (250)

serial paradokumentalny Polska 2018   od 12 lat
W skrócie:Adam ma zająć się 4-letnim synem. Niepilnowany malec się oddala. Troje przyjaciół wspina się na ściance w pełnym słońcu. Karolina skręca sobie kostkę. Towarzyszący jej Witek ma niepokojące objawy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Adam i Iza wybierają się ze swoim 4-letnim synem Kubusiem do parku. Matka dziecka i jej koleżanka idą po kawę, a chłopcem ma zająć się ojciec. Zamiast go pilnować pali skręta. Malec gdzieś się oddala. Troje przyjaciół wspina się na ściance w pełnym słońcu. W pewnym momencie Karolina spada, skręca kostkę i ma liczne otarcia. Podczas gdy towarzysze próbują udzielić jej pomocy, Witek zaczyna mieć niepokojące objawy. Chce mu się pić, a w końcu traci przytomność.

Zobacz także