Na lodowym szlaku (4)

Na lodowym szlaku (4)

(Ice Road Truckers 5: Fire on Ice)

reality show Kanada/USA 2011   od 12 lat
W skrócie:Hugh i Rick starają się pobić rekord, co ostatecznie im się udaje, jednak amatorskie wybryki Ricka ściągają kłopoty na cały konwój. Zaistniała sytuacja wyprowadza z równowagi Hugh.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Ponownie dołączamy do kierowców ciężarówek, którzy borykają się ekstremalnymi warunkami pogodowymi, aby przewieźć na czas niezbędne wyposażenie do odległych placówek położonych z dala od cywilizacji w północno-zachodniej części Ameryki. W nowej serii uczestnicy będą musieli sprostać nowym zadaniom, pojawią się także nowi bohaterowie - Maya Seiber i Dave Redmon. Po raz kolejny kierowcy staną do walki o najwyższą stawkę.

Hugh i Rick transportują największy ładunek, jaki kiedykolwiek przewożono po kanadyjskich szlakach. Rekordowa podróż trwa trzy dni i od początku amatorszczyzna Ricka wyprowadza z równowagi Rowlanda. Zwłaszcza że to on rekomendował Yemma do tego zlecenia i to on poniesie konsekwencje, jeśli ładunek nie dotrze na czas. Alex Debogorski samotnie zmaga się z potężnym wyciekiem paliwa. Awaria wozu na tym pustkowiu oznacza spędzenie nocy w ciężarówce przy temperaturze minus 20 stopni. Tymczasem na Alasce Maya przekonuje się, jak wymagająca jest trasa Dalton. Dave Redmon po raz pierwszy sam jedzie do Prudhoe. Jednak po awanturze z Tonym jest na cenzurowanym.

Zobacz także